کارشناسی سیار خودرو - AN OVERVIEW

کارشناسی سیار خودرو - An Overview

کارشناسی سیار خودرو - An Overview

Blog Article

لغو درخواست کارشناسی چه زمانی امکان‌پذیر است؟ آیا در صورت لغو، هزینه آن بازگردانده می‌شود؟

علاوه‌بر این، همه کارشناسان کارنامه، توسط تیم کنترل کیفیت مورد ارزیابی دوره‌ای قرار می‌گیرند.

بررسی علل لرزش دنده خودرو بررسی علل لرزش دنده خودرو می خواهیم به بررسی علل لرزش دنده خودرو بپردازیم. لرزش دنده، معمولاً اتفاق رایجی است که برای بسیاری از رانندگان

کارشناسی رنگ خودرو، شامل بررسی و بازرسی کامل ماشین برای اطمینان بیشتر از صحت و سلامت خودرو از موارد زیر می باشد:

در حال حاضر مراکز مختلفی برای مراجعه حضوری ‌و کارشناسی خودرو وجود دارد. می‌توانید لیست این مراکز را به تفکیک هر شهر در همین صفحه مشاهده کنید.

در این قسمت از مقاله کارشناسی رنگ و بدنه خودرو اضافه می کنیم که، اگر کسی بدون گرفتن مجوز کارشناسی رنگ اتومبیل از پلیس، تغییرات اساسی را بر روی وسیله نقلیه خود اعمال کند، دو حالت بوجود می آید:

چگونه رنگ ها توسط کارشناس تشخیص رنگ اتومبیل آزمایش می شوند؟

کارشناسی این بخش مستلزم دارا بودن دانش فنی در حوزه مکانیکی خودرو و آشنایی کامل از قطعات بکار رفته در موتور می‌باشد.

در کارشناسی فنی موتور و گیربکس، موتور و جعبه دنده خودروی شما به علت اهمیت بالایی که دارند، باید بررسی قرار گیرند و از سلامت آنها اطمینان حاصل شود که به درستی و به طور کامل خوب کار می کنند.

زمانی که تصادف و مشکلات خودرو جدی باشد و امکان صافکاری آن موجود نباشد راننده نسبت به تعویض برخی قطعات اقدام می‌کند‌. برخی افراد به جای تهیه کردن قطعات خام و اورجینال قطعات کارشده و دست دوم را خریداری و استفاده می‌کنند.

علاوه بر این، برای اطلاع از قیمت روز خودرو، تخمین قیمت خودرو کارکرده و کارشناسی موتورسیکلت نیز می‌توانید روی کارنامه حساب کنید.

متاسفانه در مواردی دیده شده که خودرو تحویلی به ??? ????? ????? مشتری با مشکلاتی مواجح بوده که پس از تحویل خودرو به مشتری زمان و هزنیه بسیاری به صاحب خودرو تحمیل کرده است.

کارشناسی خودرو امروزه با توجه به گشترش بازار خودرو و تنوع محصولات مختلف و متاسفانه افراد سودجو امری ضروری و به نوعی بیمه خرید خودرو است.

البته لازم به ذکر است زمانی که فروشنده با خریدار صادق نباشد باید این مبلغ را خودش پرداخت کند. نرخ کارشناسی رنگ خودرو بر اساس عواملی که در ادامه بررسی می‌شوند مشخص می‌شود.

Report this page